KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14077435
nr 1407 7435
Oidentifierad konstnär. Blomsterstilleben, Signerad Maris. Olja på pannå, 43x34, yttermått inklusive ram: 64x56 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.800 kr
måndag 5 juli 2021
kl 20:46:44
3.600 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.600 kr (Budbetjänt)